Topol Show

Audio 23: Proč se Mirek Topolánek neomluví Apoleně Rychlíkové a proč si myslí, že by se ona měla omluvit jemu. V nové Topol Show to lítá

Určitě řadu z vás zajímá, proč Mirek Topolánek označil novinářku Apolenu Rychlíkovou za "mimořádnou krávu" a co s tím hodlá dělat. Samozřejmě jsme toto téma nemohli opomenout, ale nechali jsme si ho až na úplný závěr. 

Každopádně jsme zavzpomínali nejen na zesnulého Věslava Michalika, ale také na nedávno zesnulou diplomatku Helenu Bambasovou, která odešla rovněž nečekaně. 

Došlo i na Andreje Babiše a jeho ne/prezidentskou kampaň. Mirek u toho vulgárně křičel a skandoval, jak bývá jeho dobrý zvykem.

Děkujeme za podporu!

U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 00:45:36

Předplaťte si nebo se přihlaste

Cena od 69 CZK měsíčně

Koupit přístup k tomuto příspěvku za 49 CZK