Topol Show

Audio 24: Kauza STAN připomíná protivládní puč v roce 2013. Profituje z toho Babiš, Blažek musí vyhodit Bradáčovou, říká Mirek Topolánek. Proč dostal „naloženo“ i Václav Moravec?

Na Mirka Topolánka hlavní mediální linka kolem kauzy STAN velký dojem neudělala. Podle něj jde o kauzu velmi podobnou prokurátorskému puči z roku 2013, který vedl k pádu vlády Petru Nečasovi. Opět se opakují úniky odposlechů do médií, magistrát navíc nechal podezřelé „řádit“ v DPP Praha dva roky na prosbu policie.

Mirek Topolánek by podle svých slov vyhodil úplně všechny, včetně státních zástupců, pražského primátora, jeho náměstka Adama Scheinherra a policejní útvar NCOZ je podle něj zralý na rozpuštění. Ministr spravedlnosti Pavel Blažek podle něj musí začít konat a musí vyhodit několik státních zástupců. Nit suchou nenechal Mirek ani na moderátorovi Otázek Václava Moravce, který podle něj klade návodné otázky.

Většinu dílu tvoří kauza STAN, ale vrátili jsme se i k hlasování o taxonomii ve výborech Evropského parlamentu. 

U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 00:44:17

Litujeme, ale tuto publikaci si nelze předplatit

Koupit přístup k tomuto příspěvku za 49 CZK