Topol Show

AUDIO 25: Kterak Janek Kroupa navěsil nahrávací techniku na Vlastimila Tlustého a poslal ho za Mirkem Topolánkem. "Vypadal jako muslimská žena," vzpomíná expremiér

Současná kauza kolem hnutí STAN vyvolává v Mirkovi Topolánkovi mnohé reminiscence. Když viděl, že jedním z hlavních aktérů je Janek Kroupa, zavzpomínal, jak na bývalého ministra financí Vlastimila Tlustého známý investigativec navěsil nahrávací techniku a poslal jej za Mirkem. Tlustý se pak snažil z Topolánka vylákat jakékoliv kontroverzní vyjádření. Marně. "Vypadal jako muslimská žena, jak to na něm bylo navěšený," vzpomíná. Podle něj je celá kauza jasně režírovaná a je jasné, komu vyhovuje. 

Probrali jsme ovšem i celou řadu dalších věcí. Je to vůbec nejdelší Topol Show a teď si dáme drobnou přestávku. Přes prázdniny rozhodně zvolníme a budeme se objevovat nahodile, pokud se něco bude dít. Od září opět pojedeme naplno. 


U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 01:09:15

Předplaťte si nebo se přihlaste

Cena od 69 CZK měsíčně

Koupit přístup k tomuto příspěvku za 49 CZK