Topol Show

Nacher je menší zlo než Čižinský nebo Hřib. Je potřeba vymést z magistrátu šílence

Praha stále nemá nové vedení a Mirek Topolánek otevřeně říká, že mu vlastně ani nechybí. „Dlouhodobě od žádné politické reprezentace v Praze neslibuji, že by vyřešila skutečné problémy města,“ komentuje svůj postoj Topolánek v nové epizodě Topol Show. „Po tom, co předváděli Čižinští sobě a Hřiby, by měli teď jen držet hubu, jenže oni nedrží a vydírají,“ dodává Topolánek s tím, že pražského lídra hnutí ANO Patrika Nachera přes všechny jeho nedostatky považuje za menší zlo než Jana Čižinského a Zdeňka Hřiba.

„Obzvlášť potom, co předvedli Piráti v Plzni bych vyjednával s Nacherem a kdo chce, ten ať se přidá. Nevím jak to dopadne, je mi to vlastně jedno. Jsem hlavně rád, že u toho vyjednávání nemusím být,“ glosuje situaci Topolánek, podle kterého se při současném vyjednávání o nové magistrátní koalici vůbec neřeší reálné problémy Prahy, která funguje tak trochu jako stát ve státě. „Potřebujeme jen aby to fungovalo. Aby se nové vedení chovalo ekonomicky, neprožíralo budoudcnost a aby město fungovalo. Ať už konečně vymetou z magistrátu všechny ty šílence. Je jedno, jak to dopadne, ale hlavně ať už konečně někdo začne něco dělat,“ říká Topolánek.

Co by podle Mirka Topolánka mělo přinést prohlášení Ruska za teroristický režim ze strany Rady Evropy? Jak vražda v gay baru v Bratislavě odhalila hlubší problémy Slovenska? Co bude pro svět znamenat zvolení Si Ťin-pchinga na třetí funkční období prezidenta Číny? Poslechněte si celou epizodu.

U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 00:51:09

Litujeme, ale tuto publikaci si nelze předplatit