Topol Show

AUDIO 17: Proč Fialova vláda nas..la Mirka Topolánka příspěvkem 5000 korun a na co všechno se v případě plynu předchozí vlády vykašlaly

Dávat na každé dítě rodině s příjmem do milionu korun ročně příspěvek 5000 korun je podle Mirka mimořádně špatný nápad. Vláda Petra Fialy by podle něj neměla podobné populistické kroky vůbec dělat a naopak by měla být velmi tvrdá, dokud na to má čas. Nápad na jednorázovou dávku přičítá lidovcům, kteří podle něj mají mnohem větší slovo, než by jim ve skutečnosti náleželo. Mnohem větší průšvih je ovšem situace s plynem, na jejíž řešení se předchozí vlády vykašlaly. Plynovod Stork 2 ovšem nic neřeší a nemá smysl si od něj víc slibovat. Co nám zbývá? I na to Mirek odpoví, byť to nebude extra optimistické. A taky nebude chybět pozvánka na Topol Show Live v Brně:-)

U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 00:55:29

Předplaťte si nebo se přihlaste

Cena od 69 CZK měsíčně

Koupit přístup k tomuto příspěvku za 49 CZK