Topol Show

Vláda bude muset do rozpočtu seknout, jinak se z toho nedostaneme. Kdo se bojí, sere v síni, říká Mirek Topolánek na adresu vládních ministrů

Topol Show má přes letní prázdniny přestávku, ale rozhodli jsme se udělat letní speciál, kde jsme shrnuli vše zásadní, co se odehrálo v červenci. Mirek nejenom prudil lidi na Twitteru (známá influencerka se dočkala omluvy), ale také napsal s Miroslavem Kalouskem rozpočtové desatero. To vyvolalo pořádný rozruch nejenom v české politice. Vrátili jsme se ovšem i k energetice, Ukrajině či stejnopohlavním sňatkům. Užívejte!

U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 01:18:39

Litujeme, ale tuto publikaci si nelze předplatit

Koupit přístup k tomuto příspěvku za 49 CZK